Parafia Chrystusa Króla w Radomiu - OGŁOSZENIA (20.09.2020)

OGŁOSZENIA (20.09.2020)

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XXV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ (20.09.2020)

 

 1. W piątek 25 września na Mszy św. o godz. 7. 00 gromadzi się rodzina adopcyjna dziecka poczętego.

 2. W przyszłą niedzielę gościmy misjonarza z Afryki, z Kamerunu – Mirosława Bujaka. Okażmy serce i życzliwość wspierając duchowo i materialnie misyjne dzieło Kościoła.

 3. Osoby, które lubią śpiewać i chciałyby dzielić się tym z innymi – zapraszamy na próbę chóru parafialnego w piątek o 19. 00.

 4. Zapraszamy także dzieci do śpiewania w naszej scholi dziecięcej. Próby odbywają się w soboty o godz. 11. 00.

 5. Młodzież śpiewa w środę o godz. 19. 00.

 6. Chłopców pragnących służyć Panu Jezusowi przy ołtarzu gorąco zapraszamy na spotkania w sobotę o 12. 00.

 7. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się X Tydzień Społeczny pt. „Aktualność przesłania Prymasa Tysiąclecia w warunkach demokratycznego państwa”. Wśród wykładowców i uczestników dyskusji będą znani uczeni, parlamentarzyści i publicyści. Spotkania odbywać się będą w Oratorium księży filipinów przy ul. Grzybowskiej 22. Zachęcamy do zapoznania się z programem wywieszonym na tablicy ogłoszeń.

 8. Zapraszamy młodzież klas ósmych wraz z rodzicami na spotkanie organizacyjne 27 września o godz. 17. 20, którzy pragną przyjąć sakrament bierzmowania w 2021 r.

 9. Bezpłatna Szkoła dla Dorosłych wspiera rozwój zawodowy w Radomiu. Zainteresowanych podniesieniem kwalifikacji odsyłamy do ogłoszeń zamieszczonych w gablocie.

 10. Dzisiaj w „Gościu Niedzielnym” – o mediach społecznościowych, które są jak fala powodziowa, niosąc ze sobą wszystko – skarby i śmieci. Tygodnik „Niedziela” w swych artykułach ukazuje prawdę, że chrześcijaństwo to styl życia, a nie jego suplement – to codzienne „bycie” z Bogiem i dzielenie się Nim z bliźnimi.

 11. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności Bożenę Sawczuk i Lidię Gomuła. Wieczny odpoczynek…