Parafia Chrystusa Króla w Radomiu - OGŁOSZENIA (15.11.2020)

OGŁOSZENIA (15.11.2020)

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XXXIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ (15.11.2020)

 

  1. Dzisiejsza niedziela w Kościele powszechnym obchodzona jest jako Światowy Dzień Ubogich. Może i w naszym sąsiedztwie są osoby potrzebujące pomocy. Otwórzmy nasze serca na każdą ludzką biedę i chętnie pomagajmy innym.

  2. W przyszłą niedzielę obchodzimy nasze patronalne święto – Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Nasze świętowanie rozpoczniemy już w sobotę wieczorem śpiewając o 17. 30 nieszpory, a potem uczestnicząc we Mszy św. o godz. 18. 00 w intencji dobrodziejów, ofiarodawców i zmarłych naszych Parafian.

  3. Zapraszamy kandydatów do bierzmowania na wspólną Mszę św. w najbliższą niedzielę o godz. 11. 30.

  4. Listopad to miesiąc szczególnej modlitwy za zmarłych. Codziennie o godz. 17. 30 modlimy się na różańcu dołączając „wypominki”.

  5. Dzisiaj z „Gościa Niedzielnego” polecamy artykuł przypominający nam, że dusze w czyśćCu czekają na naszą modlitwę. Tygodnik „Niedziela” zachęca nas do modlitwy, bo ona czyni cuda; w tym tygodniku znajdziemy odpowiedź na pytanie czym są te aktualne burdy uliczne. Nasze Siostry Franciszkanki polecają nowy numer swego czasopisma „Rewerzanka”. Tym razem jest on poświęcony świętości, do której każda i każdy z nas jest powołany.

  6. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności Mariolę Kopyt. Wieczny odpoczynek...