Parafia Chrystusa Króla w Radomiu - OGŁOSZENIA (06.01.2021)

OGŁOSZENIA (06.01.2021)

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO - TRZECH KRÓLI (06.01.2021)

  1. Podczas Mszy Świętej pobłogosławiliśmy kredę i kadzidło. Tą właśnie kredą kreślimy na drzwiach naszych domów i mieszkań napis (C + M + B 2021). Nie rezygnujmy z tego pięknego polskiego zwyczaju.

  2. Ofiary składane przy okazji nabycia kadzidła i kredy są przeznaczone na potrzeby wspólnot dziecięcych i młodzieżowych z naszej Parafii – ministrantów, scholi i oazy. W tej małej paczce znajdziemy “węgielek samorozpalający”, by w domu zapalić poświęcone kadzidło, którego dym niech wznosi się do Boga jak nasza modlitwa.

  3. Dziś przypada Dzień Pomocy Misjom i Misyjny Dzień Dzieci. Szczególną modlitwą otaczamy misjonarzy i misjonarki, modlimy się o liczne i święte powołania kapłańskie i misyjne, także z naszej parafii. Zebrane dzisiaj ofiary przeznaczone są na misje.

  4. Dziś także jasełka o godz. 15. 30. Zapraszamy.

  5. Jutro adoracja w intencji powołań oraz Liturgicznej Służby Ołtarza od godz. 17. 00.