Parafia Chrystusa Króla w Radomiu - OGŁOSZENIA (04.04.2021)

OGŁOSZENIA (04.04.2021)

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA NIEDZIELĘ ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO (04.04.2021)

 

  1. Kochani Parafianie, Drodzy Sympatycy! Bracia i Siostry! Chrystus zmartwychwstał!!!

  2. Niech radość ze Zmartwychwstania Pańskiego będzie dla nas źródłem nadziei. Niech Światło Zmartwychwstałego Chrystusa umocni naszą wiarę w zwycięstwo dobra nad złem i życia nad śmiercią. Niech rozproszy mroki naszych trudnych czasów. Niech nas prowadzi do pokonywania naszych lęków i słabości. Obfitych łask i błogosławieństw od Chrystusa Zmartwychwstałego oraz pełnych pokoju Świąt Wielkanocnych z radosnym Alleluja! Życzymy Wam i sobie, abyśmy pełni łask Bożych i zdrowia mogli spokojnie żyć i spotykać się - w kościele, na osiedlu, w domach.

  3. W I i II dzień Świąt nie będzie Mszy św. o godz. 20. 00.

  4. Jutro na adorację o godz. 8. 00 i na Mszę św. o godz. 8. 30 zapraszamy Rodzinę Różańcową.

  5. Trwa nowenna przed Niedzielą Bożego Miłosierdzia. We wtorek i środę o godz. 17. 30 zapraszamy na Koronką do Miłosierdzia Bożego intencji naszych zmarłych. We wtorek będą wypominki za zmarłych z godz. 7. 00 i 8. 30, w środę za zmarłych z godz. 10. 00 i godz. 18. 00. Chrystus Zmartwychwstał i żyje. Nie zapominajmy o naszych drogich nam Zmarłych.

  6. Z serca Wam dziękujemy za wspólne przeżywanie i uczestnictwo w nabożeństwach za pomocą internetu. Za wszelkie znaki życzliwości, przekazywanych życzeń i pozdrowień, a także za ofiary.

  7. Dzisiaj w „Gościu Niedzielnym” o zmartwychwstaniu oczami Marii Magdaleny. Tygodnik „Niedziela” przypomina nam prawdę jak ważne- nie tylko w czasie pandemii - są nadzieja i zdrowie.

  8. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do domu Ojca – Grzegorz Głogowski. Wieczny odpoczynek…