Parafia Chrystusa Króla w Radomiu - OGŁOSZENIA (25.04.2021)

OGŁOSZENIA (25.04.2021)

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA IV NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ (25.04.2021)

  1. Przeżywamy dziś Niedzielę Dobrego Pasterza. Nasz Pan, Jezus Chrystus, nazywa siebie dobrym pasterzem, który zna swoje owce po imieniu i oddaje za nie życie. Potrzebujemy wciąż nowych ludzi, którzy tak jak Chrystus podejmą w Kościele służbę głoszenia słowa i sprawowania sakramentów. Jutro o 17. 30 modlić się będziemy o powołania do życia konsekrowanego z naszymi Siostrami Zakonnymi. We wtorek na 17. 30 zapraszamy osoby należące do Apostolatu „Margaretka”. W środę pomodlimy się za księży i siostry pochodzące z naszej Parafii, a więc zapraszamy ich rodziców. We czwartek polecimy Panu Bogu nowe powołania kapłańskie z naszej Wspólnoty Parafialnej. W piątek z Grupą Misyjną pomodlimy się o nowe powołania misyjne.

  2. W najbliższą sobotę rozpocznie się maj, miesiąc poświęcony szczególnej czci Matki Bożej. Każdego dnia o 17. 30 zapraszamy na nabożeństwa majowe.

  3. Zgodnie z tradycją naszej parafii zapraszamy w każdą niedzielę o godz. 20. 00 na Majówkę przy Krzyżu na “Górce”.

  4. W czwartek po Mszy św. wieczornej w salkach kolejne spotkanie “Lectio Divina”.

  5. W pierwszą sobotę miesiąca po Mszy św. porannej nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi wszelkie grzechy i znieważenia.

  6. W przyszłą niedzielę adoracja dla Rodziny Różańcowej o godz. 8. 00.

  7. Pragnę serdecznie podziękować za wszelkie ofiary złożone w minionych tygodniach na tacę, do skarbonek i na konto parafialne, na cele naszej wspólnoty i utrzymanie świątyni. Niech dobry Bóg wynagradza swoim błogosławieństwem waszą hojność.

  8. Dzisiaj w „Gościu Niedzielnym” polecamy tekst porównujący stosowane obecnie szczepionki przeciwko koronawirusowi, również pod kątem skuteczności i efektów ubocznych oraz o kierownictwie duchowym – czym jest i dlaczego jest takie ważne. W nowym „Małym Gościu” z okazji trwającego Roku św. Józefa wyjątkowy dodatek – obraz z wizerunkiem opiekuna Jezusa.  Tygodnik „Niedziela” próbuje odpowiedzieć na pytanie – kto chce dziś być księdzem? Nasze Siostry polecają nowy numer „Rewerzanki”, a w nim m.in. świadectwo i artykuł naszego diakona Dominka Kowalewskiego. Za życzliwość i składane ofiary Siostry szczerze dziękują.

  9. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do domu Ojca – Marian Nowak. Wieczny odpoczynek…