Parafia Chrystusa Króla w Radomiu - OGŁOSZENIA (11.07.2021)

OGŁOSZENIA (11.07.2021)

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ (11.07.2021)

  1. W naszej historii są różne, często bardzo bolesne, karty. Dziś przeżywamy Narodowy Dzień Pamięci Ofiar Ludobójstwa dokonanego przez ukraińskich nacjonalistów na obywatelach II Rzeczypospolitej Polskiej. Módlmy się za tych, którzy ponieśli śmierć, oraz o to, żeby już nigdy nie doszło do podobnej zbrodni.

  2. We wtorek, 13 lipca, zapraszamy po Mszy św. wieczornej na procesję fatimską.

  3. Wakacje to sprzyjający czas na odpoczynek, ale również na ożywienie swoich relacji z Panem Bogiem. Msze św. są sprawowane codziennie o 7. 00 i 18. 00. Z sakramentu pokuty i pojednania można skorzystać przed każdą Mszą św. Gorąco polecamy.

  4. Wypominki jutro i we wtorek o 17. 30.

  5. 28 października br. alumn VI roku Archidiecezjalnego Seminarium Misyjnego Redemptoris Mater w Warszawie – Michał Jan Wojutyński, należący do naszych Wspólnot Neokatechumenalnych, ma przyjąć święcenia diakonatu. Polecajmy go naszym modlitwom.

  6. Dzisiaj w „Gościu Niedzielnym” warto zwrócić uwagę na teksty dotyczące relacji pomiędzy Izraelem a Polską. Ponadto znajdziemy odpowiedź na pytanie – czy anioły dają nam znaki. Tygodnik „Niedziela” pyta nas o wiarę w Bożą Opatrzność. „Pan Bóg coś na nas dopuści, ale nigdy nas nie opuści“. Zapraszamy do lektury.