Parafia Chrystusa Króla w Radomiu - OGŁOSZENIA (05.09.2021)

OGŁOSZENIA (05.09.2021)

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ (05.09.2021)

  1. Dzisiaj Dzień Solidarności z Afgańczykami”. W czasie modlitwy powszechnej prosiliśmy Boga o pokój w Afganistanie oraz w intencji Afgańczyków, a po Mszach Świętych zbiórka do puszek.

  2. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 12. 45 poświęcenie przyborów szkolnych, tornistrów i plecaków.

  3. W środę 8 września święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Msza św. o godz. 18. 00 w intencji małżeństw oczekujących potomstwa. Będziemy modlić się i prosić Dobrego Boga Ojca o wszelkie łaski i pomyślność dla rodziców i jeszcze Wasze nienarodzone dzieci. Dlatego zapraszamy gorąco Was na tę Eucharystię.

  4. W najbliższy piątek o godz. 18. 00 ks. Biskup Ordynariusz udzieli Bierzmowania naszej młodzieży. Zapraszamy rodziców, świadków i tę młodzież w czwartek o godz. 17. 00 do spowiedzi.

  5. Za tydzień w Warszawie zostaną wyniesieni na ołtarze – Kard. Stefan Wyszyński i siostra Elżbieta Róża Czacka. Codziennie przed Eucharystią przygotowujemy się duchowo do tego wydarzenia.

  6. W przyszłą niedzielę gościć będziemy o. Romana Ruska kapucyna, który przyjedzie do nas ze wspaniałym Gościem – św. o. Pio.

  7. Pragnę powitać w naszej wspólnocie parafialnej diakona Piotra Kędzierskiego, który u nas odbędzie swoją duszpasterską praktykę. Otoczmy go naszymi modlitwami.

  8. Rozpoczęliśmy kolejny rok formacyjny. Zapraszamy dzieci do scholi, oazy i ministrantów. Spotkania scholi odbywają się w soboty w salce o godz. 11.00, a spotkania kandydatów na ministrantów również w sobotę o godz. 11.30. Więcej informacji u s. Agaty i ks. Piotra. Zapraszamy.

  9. W niedzielę 19 września, po Mszy św. o godz. 12.45 odbędzie się w kościele pierwsze spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.

  10. Dzisiaj w „Gościu Niedzielnym” przeczytamy artykuł o Kongresach Eucharystycznych, jak również o tym jak naprawdę wygląda sytuacja na granicy z Białorusią. Tygodnik „Niedziela“ przypomina - w kontekście ostatnich wypowiedzi niektórych polityków uważających, że można powiedzieć prywatnie lub publicznie każde głupstwo, aby zyskać doraźny poklask – że polityka to rozumna troska o dobro wspólne. Jest do nabycia „Gość Extra“ na temat nowych błogosławionych. Cena – 10 zł.