Parafia Chrystusa Króla w Radomiu - OGŁOSZENIA (19.09.2021)

OGŁOSZENIA (19.09.2021)

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ (19.09.2021)

  1. W czwatek wspominamy św. Ojca Pio, wytrwałego spowiednika i kierownika duchowego. Zachęcamy do korzystania z sakramentu pokuty w naszej świątyni codziennie o 7. 00 i 18. 00.

  2. W sobotę na Mszę św. o godz. 7. 00 zapraszamy Rodzinę Adopcyjną Dziecka Poczętego.

  3. 25 września, o godzinie 11.00, w Katedrze Radomskiej, Ks. Biskup Marek Solarczyk będzie przewodniczył Mszy świętej dziękczynnej za dar beatyfikacji Kard. Stefana Wyszyńskiego i siostry Róży Czackiej.

  4. W przyszłą niedzielę ulicami Radomia przejdzie Marsz dla Życia i Rodziny. Ta inicjatywa ma na celu ukazanie piękna małżeństwa i rodziny. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 15. 00 w kościele św. Jana. Następnie Marsz o godz. 16. 00 ulicami - Rwańską i Żeromskiego.

  5. 2 października Rodzina Różańcowa ma swoje coroczne spotkanie w Wysokim Kole. Gorąco polecamy. Zapisy w zakrystii.

  6. Od 1 do 3 października nasza parafia we współpracy z PSP 24 i Diakonią Muzyczną Diecezji Radomskiej organizuje Warsztaty Muzyczne. Poprowadzi je Hubert Kowalski, znany muzyk, kompozytor, wokalista. Gorąco zapraszamy do udziału w warsztatach osoby grające na instrumentach i śpiewające (zaproszenie skierowane jest do młodzieży i dorosłych). A jeśli ktoś mógłby nam pomóc przy organizacji warsztatów poprzez np. upieczenie ciasta, czy pomoc przy robieniu kanapek, to prosimy o zgłoszenie się do zakrystii. Szczegółowe informacje na stronie internetowej oraz u ks. Piotra. Gorąco zapraszamy!

  7. Polecamy najnowszy nr „Gościa Niedzielnego” a w nim między innymi artykuł o aktualnych także dziś objawieniach Matki Bożej w La Salette i bardzo mocne świadectwo więzionego wiele lat przez komunistów kard. Van Thuana.  Tygodnik „Niedziela” przybliża niezwykłą postać – św. O. Pio. Tego, którego relikwie są od tygodnia razem z nami. Jest też nowy numer czasopisma naszych sióstr „Rewerzanka”, a w nim wiele miejsca poświęconego osobie bł. kard. Stefana Wyszyńskiego. Zachęcamy do lektury.

  8. W minionym tygodniu odszedł do domu Ojca Karol Górski. Wieczny odpoczynek...