Parafia Chrystusa Króla w Radomiu - OGŁOSZENIA (26.12.2021)

OGŁOSZENIA (26.12.2021)

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA NIEDZIELĘ ŚWIĘTEJ RODZINY (26.12.2021)

  1. Dziś niedziela Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Tego dnia otaczamy modlitwą wszystkie rodziny parafii. Prośmy Boga o łaski dla nich na każdy dzień. Szczególnie modlimy się za te, które przeżywają kryzys.

  2. Zapraszamy na godz. 19.00 do wspólnego kolędowania.

  3. Od wtorku zaczynamy “kolędowanie”. Gorąco zapraszamy wszystkich mieszkańców poszczególnych bloków w wyznaczonym dniu i godzinie na wspólną Eucharystię w Waszej intencji. Niech to modlitewne spotkanie wzbudzi i ożywi w nas ducha jedności, gorliwości i wzajemnej miłości. Najważniejsza jest Wasza obecność na Mszy św. sprawowanej w Waszej intencji. Zapraszamy do wspólnej modlitwy – we wtorek o 9. 00 mieszkańców bloku Andersa 1 i 3, wieczorem na 18. 00 parafian z bloków Andersa 2 i 7. Mamy nadzieję, że w dobie pandemii ta forma kolędowania przyniesie nam błogosławieństwo i zapewni bezpieczeństwo. Rozkład Mszy św. dla poszczególnych bloków znajduje się również w gablocie przed kościołem.

  4. Zbliża się koniec roku. 31 grudnia zapraszamy o godz. 17. 00 na dziękczynne nabożeństwo eucharystyczne, w czasie którego podziękujemy za dary i łaski otrzymane w minionym roku, będziemy błagać Boga o przebaczenie wszystkich naszych grzechów popełnionych indywidualnie i społecznie, a także prosić o błogosławieństwo Boże dla naszej Ojczyzny na rozpoczynający się nowy rok. O godz. 18. 00 będziemy sprawować Eucharystię w tej intencji.

  5. 1 stycznia uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze Święte według porządku niedzielnego. Jest to również Światowy Dzień Modlitw o Pokój. Nie zapomnijmy o Eucharystii tego dnia, by z Bogiem rozpocząć Nowy Rok Pański 2022.

  6. Za tydzień, w niedzielę 2 stycznia, bardzo serdecznie zapraszamy po Mszy Św. o godz. 12.45 na Jasełka Misyjne, przygotowane przez dzieci z Koła Misyjnego, Scholi
    i Ministrantów. Kolędnicy będą zbierali ofiary na dzieci z krajów misyjnych: Kazachstanu, Kirgistanu i Uzbekistanu. Zapraszamy!
  7. Rodzinę Różańcową zapraszamy na comiesięczną adorację w najbliższą niedzielę o godz. 8. 00.