Parafia Chrystusa Króla w Radomiu - OGŁOSZENIA (16.01.2022)

OGŁOSZENIA (16.01.2022)

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA II NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ (16.01.2022)

  1. Od 18 do 25 stycznia w Kościele obchodzimy Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Módlmy się, abyśmy byli jedno.

  2. W piątek, 21 stycznia, będziemy obchodzili Dzień Babci, a w sobotę, 22 stycznia – Dzień Dziadka. Niech będzie to czas szczególnej pamięci i życzliwości dla naszych dziadków i babć. Żyjącym wypraszajmy obfitość Bożego błogosławieństwa, a zmarłym radość życia wiecznego. Niech nasza pamięć, dobre słowa, modlitwa, przyjęta w ich intencji Komunia Święta będą wyrazem naszej miłości.

  3. Zakończyliśmy nasze „kolędowe spotkania przy Ołtarzu” sprawując codziennie, za Was Drodzy Parafianie, Msze Święte. Raz jeszcze dziękujemy Wam za obecność, wspólną modlitwę i złożone ofiary.

  4. Dziś zapraszamy na godz. 17. 00 na Szkołę Modlitwy.

  5. W sobotę o godz. 10. 00 spotkanie formacyjne dla bierzmowanych.

  6. Za tydzień w niedzielę po Mszy św. o godz. 12.45 odbędzie się podsumowanie konkursu na najpiękniejszą szopkę betlejemską. Zapraszamy serdecznie wszystkich wykonawców.

  7. Dzisiaj w "Gościu Niedzielnym" kolejna płyta z kolekcji Biblia Audio, a na niej księgi Rodzaju i Wyjścia. Polecamy także lekturę tygodnika “Niedziela”, a w nim m. in. szukanie odpowiedzi na pytanie – co musi się stać, by chrześcijanie znów byli jedno?  Zapraszamy do lektury.

  8. W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty Bóg powołał do siebie – Anielę Duszę i Barbarę Sajewicz. Wieczny odpoczynek…