Parafia Chrystusa Króla w Radomiu - OGŁOSZENIA (23.01.2022)

OGŁOSZENIA (23.01.2022)

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA III NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ (23.01.2022)

  1. Dzisiejsza niedziela jest obchodzona jako Niedziela Słowa Bożego. Papież przypomina, że „Jezus Chrystus puka do naszych drzwi przez Pismo Święte; jeśli słuchamy i otwieramy drzwi umysłu i serca, wchodzi On w nasze życie i z nami zostaje”. Prosimy – znajdźcie dziś chwilę, by siąść i przeczytać fragment Pisma św.
  2. Dzisiaj o 17.00 spotkanie modlitewne Czcicieli św. Ojca Pio.

  3. Zbliża się pierwsza rocznica ingresu Ks. Biskupa Marka Solarczyka do katedry w Radomiu. W czwartek 27 stycznia 2022 roku, o godz. 18.00 będziemy modlić się wspólnie w Radomskiej Katedrze dziękując za miniony rok i wypraszając dla ks. Biskupa Marka potrzebne łaski w kierowaniu naszym Kościołem diecezjalnym.

  4. W przyszłą niedzielę o godz. 17.00 zapraszamy na piękny koncert kolęd w wykonaniu Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego.

  5. Dzisiaj lekturę “Gościa Niedzielnego” warto zacząć od wywiadu o modlitwie psalmami. Są tam także praktyczne wskazówki jak to robić. Polecamy także lekturę tygodnika “Niedziela”, a w nim m. in. dowiemy się – jak w internecie szykanuje się i cenzoruje katolików. Jest również do nabycia “Mały Gość” dla dzieci z małym prezentem. Nasze Siostry polecają nowy numer “Rewerzanki”, a w nim m. in. przeczytamy o św. Pawle, o jego drodze życia i nawróceniu. Zapraszamy do lektury.

  6. W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty Bóg powołał do siebie – Jadwigę Granat. Wieczny odpoczynek…