Parafia Chrystusa Króla w Radomiu - OGŁOSZENIA

OGŁOSZENIA

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA IV NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ (08.05.2022)

  1. Dziś czwarta niedziela Wielkanocy, którą nazywamy popularnie Niedzielą Dobrego Pasterza. Prosimy Jezusa Chrystusa, Dobrego Pasterza, aby nie zabrakło głosicieli Ewangelii i szafarzy sakramentów świętych. Naszą modlitwą obejmujemy wszystkich, którzy odpowiedzieli na głos Bożego wezwania i przygotowują się do kapłaństwa w naszym diecezjalnym seminarium.

  2. W piątek, 13 maja, w liturgii będziemy wspominać Matkę Bożą Fatimską. Procesja fatimska z modlitwą różańcową po Mszy Świętej wieczornej. Serdecznie zapraszamy na wspólną modlitwę.

  3. W naszej świątyni nabożeństwa majowe codziennie o 17.30, a w niedziele również pod krzyżem o 20.00. Zapraszamy, aby śpiewem Litanii loretańskiej wypraszać wstawiennictwo Najświętszej Maryi Panny w naszych codziennych potrzebach.

  4. Dziękujemy Panu Bogu za pierwsze dwie grupy dzieci, które wczoraj przystąpiły do I Komunii Św. Bogu dzięki za zaangażowanych rodziców, za przygotowujących dzieci do tego pięknego wydarzenia – ks. Piotra, siostry: Agatę i Emilię, Schole: Rodziców i Młodzieżową oraz Chór.

  5. Zachęcamy do nabycia i lektury czasopism katolickich. W dzisiejszym numerze „Gościa Niedzielnego” kolejna płyta z biblią Audio. Tygodnik „Niedziela” stawia wiele pytań. Oto niektóre: czy umiesz słuchać Boga? Czy można się zbawić w innych religiach? Czym jest grzech pierworodny i dlaczego Bóg do niego dopuścił? Dlaczego ciągle mamy cierpieć za winę pierwszych ludzi? Czytajmy i próbujmy szukać na te pytania odpowiedzi. W parafii jest do nabycia kolejne wydanie dwumiesięcznika „Misyjne Drogi“ – tym razem o chrześcijanach przemienionych Ewangelią.

  6. W ostatnim tygodniu odeszła do domu Ojca Stanisława Strutyńska. Wieczny odpoczynek…
Więcej w tej kategorii: « OGŁOSZENIA OGŁOSZENIA »