Parafia Chrystusa Króla w Radomiu - Ogłoszenia parafialne - VI Niedziela Wielkanocna

Ogłoszenia parafialne - VI Niedziela Wielkanocna

Ogłoszenie parafialne - VI Niedziela Wielkanocna - 26 maja 2019 r.

 

1.     Dziękujemy Panu Bogu za dar I Spowiedzi i I Komunii świętej naszych dzieci. Składamy Bogu uwielbienie za dar powołania i kapłaństwa naszego ks. Dominika Borowskiego. Polecamy go Waszej modlitewnej pamięci.

 

2.     To ostatni tydzień nabożeństw majowych. Zapraszamy do modlitwy codziennie wieczorem o godz. 17.30.

 

3.     Przed nami pierwsza sobota i pierwsza niedziela czerwca, miesiąca poświęconego Najświętszemu Sercu Jezusa. Litanię śpiewać będziemy o 17.30.

 

4.     W sobotę po porannej Eucharystii nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi.

 

5.     W niedzielę o 8.00 adoracja Rodziny Różańcowej.

 

6.     W dniu 1 czerwca bieżącego roku przypada złoty jubileusz kapłaństwa Naszego Pasterza Księdza Biskupa Henryka Tomasika, Księdza Biskupa Adama Odzimka. Pragniemy tego dnia o godzinie 11.00 w Katedrze Radomskiej świętować wspaniały dar kapłaństwa i wyrazić najgłębszą wdzięczność za dar powołania naszych Pasterzy.

 

7.     Legion Maryi  jutro o godz. 19.00 organizuje wyjście do kina Helios na film pt.: „Miłość i Miłosierdzie”. Cena biletu 13 zł.

 

8.     Dziś wyjątkowo nie będzie Mszy św. o 12.45.

 

9.     W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 18.00 modlić się będziemy za parafian z ul. Kotarbińskiego 5, u których w ostatnich tygodniach gościła Figura Matki Bożej Fatimskiej. Na tę Eucharystię zapraszamy również mieszkańców ul. Zientarskiego 2, bo tam przebywać teraz będzie Figura Fatimska. 

 

10. Dzisiaj w „Gościu Niedzielnym” – w jaki sposób matki świętych przyczyniały się do świętości swych dzieci. Jest już „Mały Gość” – a w nim – obrazek z Matką Boża Częstochowską do pokolorowania.

 

11. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności Władysławę Sałek i Stanisława Szczepkowskiego. Wieczny odpoczynek…