Parafia Chrystusa Króla w Radomiu - OGŁOSZENIA

OGŁOSZENIA

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA (BOŻE CIAŁO) - 16.06.2022

  1. Z całego serca dziękujemy wszystkim za wspólne świętowanie. W sposób szczególny składamy podziękowanie wszystkim zaangażowanym oraz ks. Piotrowi za zorganizowanie Festynu Rodzinnego. Bóg zapłać.

  2. Dzisiaj o godz. 19. 00 spotkanie dla Czcicieli św. Ojca Pio.

  3. Bierzmowanie jutro o godz. 18.00.

  4. W oktawie Bożego Ciała o godz. 17.30 po Litanii do Najśw. Serca Pana Jezusa procesja eucharystyczna. Zapraszamy dziewczynki do sypania kwiatów.

  5. Jutro o godz. 20.30 powitanie kopii Cudownego Obrazu Jasnogórskiego przed Katedrą radomską i od Apelu Jasnogórskiego rozpocznie się całonocne czuwanie modlitewne. W sobotę Msza Św o godz. 10.00, podczas której odnowimy Śluby Jasnogórskie i zawierzymy Matce Bożej naszą diecezję.

  6. W „Gościu Niedzielnym” warto przeczytać m. in. o adoracji Najświętszego Sakramentu. Tygodnik „Niedziela” zachęca nas do nabożeństw czerwcowych, przypominając, że w Sercu Jezusa jest nasze szczęście. W najnowszym „Małym Gościu” dzieci znajdą wyjątkową książeczkę na wakacje „Szlakiem Wisły”. Jest również do nabycia nowy numer czasopisma naszych Sióstr „Rewerzanka”, poświęcony bł. Antoniemu Rewerze.
Więcej w tej kategorii: « OGŁOSZENIA OGŁOSZENIA »