Parafia Chrystusa Króla w Radomiu - OGŁOSZENIA

OGŁOSZENIA

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ (26.06.2022)

 1. Rozpoczynają się wakacje i urlopy. Dobry wypoczynek, czas spędzony z najbliższymi i poświęcony Panu Bogu niech pomogą nam odkrywać nowy sens codziennych spraw. Wszystkim uczniom i wypoczywającym na urlopach życzymy bezpiecznych i ubogacających dni. Nie zapominajmy o coniedzielnej Eucharystii.
 2. Kończy się miesiąc czerwiec. Do czwartku włącznie zapraszamy na nabożeństwa o godz. 17.30.

 3. W czasie wakacji w dni powszednie prosimy o korzystanie z sakramentu pokuty przed Mszą św.

 4. W tym tygodniu przypadają pierwszy piątek, sobota i niedziela miesiąca. W piątek spowiedź rano od 6.30 i po południu od 17.00. W sobotę nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi po Mszy św. o godz. 7.00. W niedzielę adoracja dla KŻR po o godz. 8.00.

 5. Za tydzień, w pierwszą niedzielę miesiąca taca gospodarcza, przeznaczona na prace przy kościele. Za wszystkie ofiary serdecznie dziękujemy.

 6. W środę Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Pamiętajmy w modlitwie o Piotrze naszych czasów – papieżu Franciszku. Tego dnia obchodzą również swoje imieniny: ks. Piotr i dk. Piotr – Msza św. w ich intencji o godz. 18.00.

 7. Hufiec ZHP Radom-Miasto i PSP 24 organizują obóz w miejscowości Łazy k/Mielna, który odbędzie się w dniach 15-27 lipca br. Uczestnikami mogą być dzieci klas od czwartej do ósmej z naszej Parafii uczęszczające do PSP 24. Zapisy po każdej Mszy św. w zakrystii. Tam też można odebrać kartę kwalifikacyjną. Koszt 400 zł. Liczba miejsc ograniczona.
   
 8. Rycerze Kolumba zapraszają do wspólnej modlitwy w „Męskim Różańcu”, zawierzając Maryi rodziny, miasto i aktualne potrzeby. Od niedzieli 3 lipca, spotkania będą się zaczynać Mszą św. o godz. 13.00 w kościele MB Częstochowskiej na Kapturze.

 9. W „Gościu Niedzielnym” warto przeczytać m. in. o tym jakiego duszpasterstwa potrzebują polskie rodziny oraz jakie lektury warto zabrać na wakacje. W tygodniku „Niedziela” znajdziemy m.in. bardzo ciekawy artykuł pt. „Jakie czasy, tacy księża?”. W „Małym Gościu” dzieci znajdą wyjątkową książeczkę na wakacje „Szlakiem Wisły”.

 10. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do Domu Ojca Teodora Wróbel. Wieczny odpoczynek…
Więcej w tej kategorii: « OGŁOSZENIA OGŁOSZENIA »