Parafia Chrystusa Króla w Radomiu - OGŁOSZENIA

OGŁOSZENIA

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXVI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ (25.09.2022)

 1. Dzisiaj na Mszę św. o godz. 12.45 zapraszamy mieszkańców bloku przy ul. Zbrowskiego 112H, natomiast na godz. 18.00 przychodzi młodzież przygotowująca się do bierzmowania - wraz z rodzicami.

 2. Wczoraj w radomskiej Katedrze bp Marek Solarczyk udzielił posługi lektoratu 12 ministrantom z naszej Parafii. Gratulujemy nowym Lektorom i prosimy o modlitwę za nich, a także za pozostałych członków Liturgicznej Służby Ołtarza.

 3. W czwartek, 29 września, przypada święto Świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała. Święci Archaniołowie to szczególni Boży posłańcy. Niech ich wstawiennictwo wyprasza nam Bożą opiekę. Nabożeństwo do Świętych Archaniołów w czwartek o godz. 17.30.

 4. W najbliższą sobotę rozpoczniemy październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszamy wszystkich: dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w nabożeństwie różańcowym codziennie o godz. 17.15. Osoby, które nie mogą przybyć na tę modlitwę do świątyni, zapraszamy, aby modliły się na różańcu w domu.

 5. W sobotę przypada także pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny po Mszy św. porannej – serdecznie zapraszamy!

 6. Pielgrzymi udający się do Wysokiego Koła wyjeżdżają w sobotę 1 października o godz. 8.00 sprzed kościoła.

 7. Za tydzień w niedzielę adoracja dla Rodziny Różańcowej o godz. 8.00. Pamiętajmy, że będzie to pierwsza niedziela miesiąca.

 8. Za tydzień, w niedzielę 2 października, podczas Mszy Świętej o godz. 12.45 poświęcimy różańce dzieciom przygotowującym się do I Komunii Świętej. Prosimy, aby być w kościele 15 minut przed Mszą.

 9. Szkolne Koło Caritas zaprasza do udziału w akcji „Tornister pełen uśmiechów”. Zbiórka artykułów szkolnych (kredki, piórniki, mazaki, farby, plastelina, bloki, długopisy) potrwa do końca września. Prosimy, aby nowe artykuły przynosić do kosza pod ołtarzem św. Rodziny. Dziękujemy.

 10. W dzisiejszym numerze „Gościa Niedzielnego” warto zwrócić uwagę na artykuł dotyczący przygotowania młodzieży do sakramentów świętych. W najnowszym „Małym Gościu” dzieci znajdą silikonowy różaniec - opaskę na rękę. Tygodnik „Niedziela” przypomina nam, że Aniołowie niosą Boga ludziom, otwierają niebo. Zapraszamy do lektury.

 11. W ostatnim tygodniu Bóg powołał do siebie: Andrzeja Fortunę i Jacka Domańskiego. Wieczny odpoczynek…
Więcej w tej kategorii: « OGŁOSZENIA OGŁOSZENIA »