Parafia Chrystusa Króla w Radomiu - Ogłoszenia parafialne - Niedziela Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata

Ogłoszenia parafialne - Niedziela Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata

Ogłoszenia parafialne - Niedziela Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata - 24 października 2019 r.

1. Dziś obchodzimy nasze patronalne święto – Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Główna Msza św. odpustowa połączona z jubileuszem 50. lecia kapłaństwa ks. Prałata jest celebrowana o godz. 11.30. Wieczorem o 17.30 zaśpiewamy nieszpory z hymnem „Ciebie Boga wysławiamy”.

2. Jutro na Mszy św. o godz. 7.00 gromadzi się Rodzina Adopcyjna Dziecka Poczętego.

3. Rodzina Różańcowa w przyszłą niedzielę o godz. 8.00 spotyka się na comiesięcznej swej Adoracji.

4. Za tydzień już Adwent. Msze św. roratnie sprawować będziemy o godz. 6. 00. Niech to będzie nasze wspólne przygotowanie do Narodzenia Pańskiego – to dobry czas dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Na roraty przychodzimy z lampionami.

5. W przyszłą niedzielę poświęcimy opłatki. Siostry zakonne wraz z członkami wspólnot działających przy naszej Parafii rozniosą je do naszych mieszkań. Ofiary zebrane są przeznaczone na utrzymanie naszych Sióstr, którym z serca dziękujemy za ich piękną posługę w naszej Wspólnocie Parafialnej.

6. Rycerze Kolumba w Radomiu kierują apel do wszystkich mężczyzn. Świadomi wszelkich zagrożeń i ataków na nasze chrześcijańskie rodziny i dzieci, niszczenia godności mężczyzny i kobiety, ataków na Kościół i wartości patriotyczne, wzywamy i zapraszamy wszystkich mężczyzn, aby stanęli w „wyłomie” w obronie tych wartości. Przekonani, że Bóg nieustannie zło zwycięża dobrem otwórzmy nasze serca i umysły na Zbawiciela, który nas poprowadzi i doda sił.

Zapraszamy wszystkich mężczyzn w niedzielę, 1 grudnia br., do „Męskiego różańca” w Radomiu. Modlitwa rozpocznie się w kościele św. Wacława Mszą św. o godz. 15.00.

7. Dzisiaj w „Gościu Niedzielnym” – kalendarz ścienny z Janem Pawłem II na rok 2020. W Najnowszym „Małym Gościu” – lampion roratni do samodzielnego złożenia.