Parafia Chrystusa Króla w Radomiu - Ogłoszenia parafialne - II Niedziela zwykła

Ogłoszenia parafialne - II Niedziela zwykła

Ogłoszenia parafialne - II Niedziela zwykła - 19 stycznia 2020 r.

 

1. W Kościele trwa Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Pan Jezus domaga się wzajemnej miłości: „To jest moje przykazanie, abyście się wzajemnie miłowali, tak jak Ja was umiłowałem”. Niech ta miłość stanie się naszym znakiem rozpoznawczym w świecie.

2. We wtorek, 21 stycznia, przypada Dzień Babci, a w środę, 22 stycznia – Dzień Dziadka. Pamiętajmy i módlmy się w tych dniach za naszych kochanych dziadków, tych żyjących i tych, którzy już odeszli do domu Ojca. Niech naszym podziękowaniem będzie modlitwa, ofiarowana Komunia św. i serdeczna pamięć.

3. Naszych drogich dziadków polecimy Matce Bożej Nieustającej Pomocy w środę podczas nowenny o 17.45.

4. W najbliższą niedzielę, 26 stycznia, Duszpasterstwo Nauczycieli zaprasza wszystkich nauczycieli, wychowawców, pracowników oświaty na spotkanie. Rozpocznie się ono Mszą Świętą o godzinie 10.00 w kościele św. Stefana na osiedlu Idalin.

5. Msza św. i spotkanie formacyjne dla bierzmowanych i ich rodziców w przyszłą niedzielę o godz. 18.00. Zapraszamy.

6. Wszystkie dzieci z naszej Parafii zapraszamy na zabawę karnawałową – 1 lutego - w sobotę w godzinach od 11.00 – 13.00. Zapisy dziś i za tydzień po Mszy św. o 12.45 w salkach parafialnych.

7. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności Henryka Tatara, Teodora Skałbanię, Stanisławę Rydz, Lidię Czubińską – "Wieczny odpoczynek…"

8. Dzisiaj w "Gościu Niedzielnym" – skąd się bierze pokój serca oraz dlaczego warto tracić czas na adoracji Najświętszego Sakramentu

W najnowszym „Małym Gościu“ – specjalny dodatek dla prawdziwych łamaczy głów z dziesiątkami łamigłówek, krzyżówek i zagadek

9. Jutro ostatni dzień wizyty duszpasterskiej:

Poniedziałek, 20 stycznia
Symfonia 3 – 1 ksiądz – od 9.00 i od 17.00
Symfonia 4 – 1 ksiądz – od 9.00 i 17.00
Symfonia 5 – 1 ksiądz – od 17.00