Parafia Chrystusa Króla w Radomiu - Z życia parafii
Gru

PARAFIALNE "KOLĘDOWANIE" 2020/2021

PARAFIALNE "KOLĘDOWANIE" 2020/2021 Drodzy Parafianie!
Gru

REKOLEKCJE ADWENTOWE 2020

Zapraszamy do udziału w rekolekcjach adwentowych 2020
Wrz
Kwi

Modlitwa pobłogosławienia pokarmów

Błogosławieństwo stołu przed uroczystym posiłkiem w Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego

Uwaga

Kochani Parafianie! Nasz kościół był i jest zawsze otwarty dla wszystkich, ale w związku z wprowadzeniem nowych regulacji mających zapobiec rozprzestrzenianiu się epidemii koronawirusa, musimy wprowadzić rozwiązania, które stworzą możliwość korzystania z Eucharystii i spowiedzi z zachowaniem przyjętych ograniczeń.

Komunikat Biskupa Radomskiego

Komunikat Biskupa Radomskiego Henryka Tomasika w związku z wprowadzeniem w Polsce stanu zagrożenia epidemicznego.

Dekret

W związku z powagą sytuacji społecznej wywołanej koronawirusem i potrzebą roztropnych działań – Rada Stała Konferencji Episkopatu Polski wydała konkretne wskazania. Zalecenia te zawarte w „Zarządzeniu nr 1/2020 Rady Stałej Konferencji Episkopatu Polski z dnia 12 marca 2020 r." – obowiązują na terenie Diecezji Radomskiej.
Lut

Bractwo Niewolników Maryi - TOTUS TUUS

Spotkanie formacyjne dla Bractwa Niewolników Maryi i zainteresowanych - 12 lutego, godz. 18.30.
Paź

Śladami wolności

Zapraszamy na koncert Olgi Szomańskiej pt. Śladem wolności - 17 października 2017. o godz. 19.00. Przyjdźcie posłuchać i wspólnie śpiewać pieśni patriotyczne.
Wrz

Pielgrzymka do Ziemi Świętej

Pielgrzymka do Ziemi Świętej.Betlejem – Ein Karemn – Yad Vashem – Góra Oliwna – Syjon Chrześcijański – Jerozolima – Jerycho – Qasr el Yahud – Morze Martwe – Cezarea Nadmorska – Góra Karmel – Nazaret – Kana Galilejska – Jezioro Galilejskie – Góra Błogosławieństw – Tabga – Kafarnaum – Góra Tabor Termin: 02-09.03.2020r.