Naszą witrynę przegląda teraz 168 gości 
strona startowa Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne - II Niedziela zwykła

Ogłoszenia parafialne - II Niedziela zwykła - 20 stycznia 2019 r.

 

1.   W Panamie trwają Światowe Dni Młodzieży. Zapraszamy do śledzenia relacji ze spotkania Papieża z młodzieżą oraz do modlitwy w intencji Ojca św. Franciszka i młodych, zwłaszcza z naszej Parafii, codziennie przed Mszą św. wieczorną.

2.   Dziś o 16.30 zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu naszej młodzieżowej scholi.

3.    W poniedziałek obchodzimy Dzień Babci, a we wtorek Dzień Dziadka. Wszystkim składamy najserdeczniejsze życzenia. Swoimi modlitwami obejmijmy ich wszystkich, zarówno żyjących, jak i zmarłych.

4.    W najbliższą sobotę, 26 stycznia o godz. 9.00, w Centrum Wolontariatu Arka przy ul. Kelles-Krauza odbędą się warsztaty dla małżeństw. Szczegóły w gablocie.

5.    Kto śpiewa modli się dwa razy”. Pamiętając o tych słowach św. Augustyna zapraszamy do włączenia się w działalność chóru parafialnego. Spotkania w każdy czwartek o godz. 19.15. Zachęcamy wszystkich dorosłych, którzy swoim głosem chcieliby upiększać niedzielną liturgię.

6.    Nasza parafia organizuje pielgrzymkę autokarową do Lwowa i okolic w dniach 15-19 maja br. W programie oprócz Lwowa m.in Złoczów, Olesko, Podhorce, Kamieniec Podolski. Koszt wyjazdy 1350 zł. Bliższych informacji udziela ks. Bartek.

7.   W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności Genowefę Krawczyk. Wieczny odpoczynek…

8.   Dzisiaj w "Gościu Niedzielnym" – obrazek z modlitwą dziadków za wnuki. W "Małym Gościu" natomiast – modlitwa wnuka za babcię i dziadka.

wozki sklepowe