Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości 
strona startowa Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne - III Niedziela zwykła

Ogłoszenia parafialne - III Niedziela zwykła - 27 stycznia 2019 r.

 

1.    Wraz z Kościołem powszechnym dziękujemy Panu Bogu za dar Światowych Dni Młodzieży. Pragniemy zawierzać miłującemu Ojcu młodzież całego świata, aby z odwagą odkrywała i wiernie wypełniała swoje życiowe i chrześcijańskie powołania. Słowa posłania skierowane dziś przez papieża odczytajmy jako drogowskaz także dla nas i dla naszej parafialnej wspólnoty. Transmisja  Mszy św. Posłania z Panamy o godz. 14.00.

 

2.    W tym tygodniu przypada pierwszy piątek, sobota i niedziela miesiąca. Adoracja i spowiedź od godz. 15.00. Dzieci klas czwartych zapraszamy na godz. 17.15. W sobotę po Mszy św. porannej nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi. W niedzielę o godz. 8.00 adoracja dla rodziny różańcowej.

 

3.    W sobotę 2 lutego obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego, nazywane również świętem Matki Bożej Gromnicznej. Msze Święte w naszym kościele o godz. 7.00, 10.00 i 18.00. Przynieśmy ze sobą gromnice. Niech staną się one znakiem obecności Chrystusa – światłości świata. W tym dniu obchodzony jest również w Kościele Dzień Życia Konsekrowanego. Zapraszamy do szczególnej modlitwy w intencji naszych Sióstr zakonnych, które posługują i pochodzą z naszej parafii.

 

4.    W styczniu w Diecezjalnym Studium Organistowskim w Radomiu kończy się pierwszy semestr nauki, a drugi zaczyna się już 11. lutego. Ks. Dyrektor Studium Organistowskiego może przyjąć nowych kandydatów. Chętni legitymujący się świadectwem ze szkoły muzycznej mogą rozpocząć naukę na roku 2 lub nawet 3. Zgłoszenia i wszelkie informacje można uzyskać pod numerem telefonu – 48 36 56 228. Zaprasza - dyrektor Diecezjalnego Studium Organistowskiego w Radomiu - Ks. Wojciech Szary.

 

5.    W przyszłą niedzielę o godz. 18.00 będzie sprawowana Eucharystia w intencji parafian z bloku Kotarbińskiego 3, gdzie zakończyła się peregrynacja Figury Matki Bożej Fatimskiej. Przyjdźcie, by podziękować Maryi za Jej obecność i wstawiennictwo w Waszych intencjach. Zapraszamy na tę Mszę św. mieszkańców z ul. Kotarbińskiego 4, którzy teraz przyjmą Maryję do siebie.

 

6.    W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności Danutę Wicha. Wieczny odpoczynek…

wozki sklepowe