Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości 
strona startowa Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne - IV Niedziela zwykła

Ogłoszenia parafialne - IV Niedziela zwykła - 3 lutego 2019 r.

 

1.     Dziś o godz. 10.00, a we wtorek o 7.00 będą sprawowane Msze św. w intencji Siostry Agaty, naszej Organistki z okazji Jej imienin. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

 

2.     Wieczorem o godz. 18.00 będzie sprawowana Eucharystia  w intencji parafian z bloku Kotarbińskiego 3, gdzie zakończyła się peregrynacja Figury Matki Bożej Fatimskiej. Przyjdźcie, by podziękować Maryi za Jej obecność i wstawiennictwo w Waszych intencjach. Zapraszamy na tę Mszę św. mieszkańców z ul. Kotarbińskiego 4, którzy teraz przyjmą Maryję do siebie.

 

3.     7 lutego – I czwartek miesiąca. Adoracja i modlitwy o nowe powołania kapłańskie, misyjne i zakonne od godz. 17.00.

 

4.     Zapraszamy dzieci – duże i małe - na zabawę karnawałową, która odbędzie się 23 lutego. Zapisy w przyszłą niedzielę po Mszach św. o 11.30 i 12.45 na salce katechetycznej. Zapewniamy konkursy, nagrody i wspaniałą karnawałową atmosferę.

 

5.     Przypominamy pewne zasady co do przystępowania do Komunii św. Przyklęknięcie lub wyraźny skłon głowy, złożone ręce – to zewnętrze formy okazywania szacunku i czci. Prosimy wszystkich, którzy podchodzą do Komunii św. w bocznych przejściach między ławkami, aby powracali na swoje miejsca idąc naokoło ławek bocznych. Nie będziemy przeszkadzać sobie, tarasować przejścia, a porządek z pewnością wpłynie na nasze wyciszenie.

 

6.     Dzisiaj w „Gościu Niedzielnym“ – obrazek z modlitwą rodziców za dzieci. Znajdziemy ponadto świadectwa kilku sióstr zakonnych, które przypominają nam, że dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych.

wozki sklepowe