Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości 
strona startowa Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne - VI Niedziela zwykła

Ogłoszenia parafialne - VI Niedziela zwykła - 17 lutego 2019 r.

 

 

1.     Jeśli szukasz nadziei na swoje życie lub pragniesz pogłębić swoja wiarę – przyjdź i posłuchaj Dobrej Nowiny. Od dzisiaj rozpoczynamy katechezy dla młodzieży i dorosłych. Będą one głoszone w niedziele i czwartki na salce katechetycznej o godz. 19.00.

 

2.     Zapraszamy dzieci – duże i małe - na zabawę karnawałową, która odbędzie się 23 lutego o godz. 12.00. Zapisy dzisiaj po Mszach św. o 11.30 i 12.45 na salce katechetycznej. Zapewniamy konkursy, nagrody i wspaniałą karnawałową atmosferę.

 

3.     W przyszłą niedzielę usłyszymy o obrazach nie ręką ludzką uczynionych. Całun Turyński będzie przedstawiany na każdej Mszy św., a obraz Matki Bożej z Guadelupe o godz. 15.00 po Koronce do Bożego Miłosierdzia.

 

4.     W najbliższą sobotę w galeriach – M1 i Słonecznej będzie możliwość rejestracji siebie jako potencjalnego dawcę szpiku. Więcej informacji znajdziemy na plakacie w gablocie przed kościołem.

 

5.     Dzisiaj w „Gościu Niedzielnym“ – o modlitwie, bez której nie da się normalnie żyć i przez którą Bóg rozmnaża nasz czas.

W najnowszym „Małym Gościu“: kalendarz na Wielki Post i o marzeniach Roberta Kubicy.

wozki sklepowe