Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości 
strona startowa Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne - Wielkanoc

Ogłoszenia parafialne - Wielkanoc- 21 kwietnia 2019 r.

 

1.   W uroczysty Dzień Zmartwychwstania - radując się ze zwycięstwa Chrystusa Pana składamy serdeczne życzenia. Niech Chrystus napełnia Wasze serca pokojem i miłością, podwoi siły w pokonywaniu życiowych trudności, wzmocni wiarę w ludzi, obudzi radość do życia i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość.

Widzę wielu Gości, także parafian pracujących poza granicami kraju – witamy Was i pozdrawiamy. Błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.

 

2.    Dziś wznosimy swe serce ku Bogu, by dziękować za kolejne nasze przeżyte Triduum Paschalne. Dziękuję Wam za uczestnictwo, a słowa szczególnej wdzięczności kieruję w stronę wszystkich przygotowujących te święte Dni – księżom: Witkowi i Bartkowi, Siostrom, scholi, chórowi, ministrantom – małym, dużym i Ojcom ministrantom, ceremoniarzom i szafarzom.

 

3.    Jutro drugi dzień Wielkanocy. Tradycyjnie już tego dnia wspieramy modlitwą i składamy ofiary na uczelnie katolickie.

 

4.    We wtorek i środę  o godz. 17.30 zgromadzimy się przy naszym parafialnym Epitafium, by modlić się Koronką do Miłosierdzia Bożego w wypominkach za naszych zmarłych. We wtorek za zmarłych z godz. 7.00 i 8.30, w środę za zmarłych z godz. 10.00 i godz. 18.00. Chrystus Zmartwychwstał i żyje. Nie zapominajmy                     o naszych drogich nam Zmarłych.

 

5.    W I i II dzień Świąt nie ma Mszy św. o godz. 20.00. A chrzty są udzielane na Mszy św. o godz. 12.45.

 

6.    W gablocie znajdziemy apel przewodniczącego Episkopatu Polski arcybiskupa Stanisława Gądeckiego po pożarze Katedry Notre Dame w Paryżu.

 

7.    Dzisiaj w „Gościu Niedzielnym” – o  mało znanym obliczu Jerozolimy miasta, w którym umarł i zmartwychwstał Chrystus.

wozki sklepowe