Parafia Chrystusa Króla w Radomiu - OGŁOSZENIA

OGŁOSZENIA

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XIV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ (03.07.2022)

  1. W tym tygodniu kończą posługę w naszej Parafii: s. Wiesława – przełożona/katechetka oraz s. Agata – organistka. Decyzją matki generalnej zostały skierowane na inne placówki. Z całego serca dziękujemy drogim Siostrom za pełne oddania i serca zaangażowanie w budowanie wspólnoty parafialnej oraz życzymy światła Ducha Świętego w nowych miejscach posługi. Otoczmy nasze Siostry modlitwą. Bóg zapłać!

  2. W czasie wakacji w dni powszednie prosimy o korzystanie z sakramentu pokuty pół godziny przed Mszą św.

  3. Naszych bliskich zmarłych będziemy polecać w wypominkach w poniedziałki i wtorki o godz. 17.30. Zapraszamy do modlitwy.

  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Adoracja z modlitwą o uświęcenie kapłanów oraz o powołania do służby w Kościele o godz. 17.30.

  5. Rycerze Kolumba zapraszają dziś do wspólnej modlitwy w „Męskim Różańcu”, zawierzając Maryi rodziny, miasto i aktualne potrzeby. Msza św. o godz. 13.00 w kościele MB Częstochowskiej na Kapturze, następnie świadectwa i Różaniec.

  6. W „Gościu Niedzielnym” przeczytamy ciekawy artykuł o tym, jak wątpliwości mogą pomóc naszej wierze oraz o tym, co Kościół ma do zaoferowania młodym ludziom. W tygodniku „Niedziela” znajdziemy m.in. bardzo ciekawy artykuł na temat ludzkiej duszy.

  7. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do Domu Ojca Anna Pożyczka. Wieczny odpoczynek…
Więcej w tej kategorii: « OGŁOSZENIA OGŁOSZENIA »