Parafia Chrystusa Króla w Radomiu - OGŁOSZENIA

OGŁOSZENIA

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XVI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ (17.07.2022)

  1. W piątek, 22 lipca, przypada święto Świętej Marii Magdaleny. Magda z Magdali była uczennicą Jezusa. Pierwsza spotkała Zmartwychwstałego Pana i przekazała tę radosną nowinę Apostołom. Otrzymała miano Apostołki Apostołów. Będziemy prosić Pana, aby przez jej wstawiennictwo Dobra Nowina o Zmartwychwstałym dotarła do wszystkich ludzi.

  2. W sobotę, 23 lipca, w liturgii przypada święto Świętej Brygidy, patronki Europy. Przez jej wstawiennictwo będziemy modlić się, aby Europa była wierna chrześcijańskim wartościom i trwała wiernie przy Chrystusie i Jego Ewangelii.

  3. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. poświęcenie pojazdów. Będziemy modlili się za kierowców i podróżujących. Zachęcamy do odmawiania modlitwy przed każdą podróżą. Niech pod opieką patrona kierowców wszyscy szczęśliwie dotrą do celu podróży. Wrzucając dobrowolną ofiarę wspieramy “Akcję św. Krzysztof – 1 grosz za 1 km na środki transportu dla misjonarzy”.

  4. W dzisiejszym numerze „Gościa Niedzielnego” warto przeczytać m. in. o tym, skąd wziął się zwyczaj śpiewania Apelu Jasnogórskiego codziennie o godz. 21.00. W tygodniku „Niedziela” znajdziemy wywiad naszego parafianina Krzysztofa Tadeja z Beatą Grzyb, która od 20 lat jest przewodniczką w San Giovanni Rotondo i która opowiada o wrzawie wokół św. Ojca Pio. Jest również do nabycia wakacyjne wydane „Misyjnych Dróg”. Przeczytamy o zwykłym dniu misjonarzy pracujących na różnych kontynentach.
Więcej w tej kategorii: « OGŁOSZENIA OGŁOSZENIA »