Parafia Chrystusa Króla w Radomiu - Ogłoszenia

Ogłoszenia

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XVIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ (31.07.2022)

1. Sierpień jest miesiącem trzeźwości. Niech moje postanowienie abstynencji będzie pomocą drugiemu człowiekowi borykającemu się z nałogiem. 

2. 4 sierpnia, pierwszy czwartek miesiąca. Klęknijmy tego dnia w kaplicy Adoracji przed Najświętszym Sakramentem i módlmy się o uświęcenie kapłanów oraz o nowe powołania kapłańskie, misyjne i zakonne.

3. Najbliższy piątek, 5 sierpnia jest pierwszym piątkiem miesiąca. Spowiedź od godz. 16.30.

4. W sobotę, 6 sierpnia obchodzimy Święto Przemienienia Pańskiego. To wydarzenie zanotowane na kartach Ewangelii jest zapowiedzią naszej przyszłości - życia na wieki, oglądania Boskiego Oblicza. Msze Święte tego dnia o godz. 7.00 i 18.00.

5. W pierwszą sobotę miesiąca nabożeństwo ku czci NMP po Mszy Świętej porannej.

6. W najbliższą niedzielę taca gospodarcza, a adoracja dla Rodziny Różańcowej o godz. 8.00.

7. W niedzielę 7 sierpnia będziemy gościć misjonarza z Afryki, z Kamerunu - ks. Mirosława Bujaka. Okażmy hojne serce wspierając dzieła prowadzone przez naszego Misjonarza.

8. W "Gościu Niedzielnym" można przeczytać o tym jak chronić młodzież przed uzależnieniem od alkoholu i innych używek oraz o istocie i znaczeniu cudów, które zdarzają się po modlitwie za wstawiennictwem Świętych. Tygodnik "Niedziela" przypomina nam, że tradycyjnie sierpień jest miesiącem podejmowania dobrowolnej abstynencji - czy stać nas na ten dar?

9. W minionym tygodniu do Domu Ojca z naszej wspólnoty parafialnej odeszli Wiesława Kacprzyk i Adam Holewiński. Wieczny odpoczynek...

Więcej w tej kategorii: « OGŁOSZENIA OGŁOSZENIA »