Parafia Chrystusa Króla w Radomiu - OGŁOSZENIA

OGŁOSZENIA

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXVII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ (02.10.2022)

  1. Wczoraj rozpoczął się październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszamy wszystkich: dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w nabożeństwie różańcowym codziennie o godz. 17.15.

  2. Zakon naszych Sióstr, czyli Zgromadzenie Córek św. Franciszka Serafickiego zaprasza na wspólną modlitwę w 80. Rocznicę śmierci bł. ks. Antoniego Rewery. Eucharystia będzie celebrowana jutro w Sandomierzu o godz. 18.00, ale transmitowana też będzie przez Radio Maryja i Telewizję Trwam. Gorąco polecamy modlitwom nasze Siostry.

  3. U nas w parafii we wtorek, czyli w dzień wspomnienia św. Franciszka, o godz. 7.00 pomodlimy się za nasze Siostry oraz o nowe powołania do tego Zgromadzenia. Zapraszamy serdecznie do wyrażenia wdzięczności Panu Bogu za obecność i posługę Córek św. Franciszka Serafickiego w naszej Wspólnocie.

  4. Czwartek, 6 października, będzie pierwszym czwartkiem miesiąca. Modlitwa różańcowa o uświęcenie kapłanów oraz o nowe powołania o godz. 17.15. O godz. 18.00 podczas Mszy Świętej zostanie przyjętych do grona LSO naszej Parafii 15 nowych Ministrantów, a Lektorzy otrzymają legitymacje lektorskie. Na tę uroczystość zapraszamy ich Rodziców i bliskich. Pamiętajmy o modlitwie za naszych ministrantów i lektorów, którzy swoją posługą pomagają nam się modlić.

  5. W piątek, 7 października, przypada liturgiczne wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej. To jednocześnie pierwszy piątek miesiąca. Z sakramentu pokuty i pojednania będzie można skorzystać od godz. 16.30. Spowiedź dla dzieci klas czwartych od godz. 17.15.

  6. W dzisiejszym numerze „Gościa Niedzielnego” warto zwrócić uwagę na wywiad z kard. Konradem Krajewskim oraz na wspomnienie o zmarłym przed tygodniem Franciszku Pieczce. Jest również do nabycia „Gość Extra” poświęcony Bożemu Miłosierdziu i jego apostołce – św. siostrze Faustynie. Cena 12 zł. Tygodnik „Niedziela” przypomina nam o wielkiej sile różańca i zachęca do codziennego odmawiania. Zapraszamy do lektury. Są już do nabycia także kalendarze misyjne za dobrowolną ofiarą, a całkowity dochód z ich sprzedaży będzie przekazany na rozwój misji w Ghanie.

  7. W ostatnim tygodniu Pan Bóg powołał do siebie: Barbarę Wilczak i Bogusława Tyczyńskiego. Wieczny odpoczynek…
Więcej w tej kategorii: « OGŁOSZENIA OGŁOSZENIA »