Parafia Chrystusa Króla w Radomiu - OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA II NIEDZIELĘ ADWENTU (04.11.2022)

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA II NIEDZIELĘ ADWENTU (04.11.2022)

  1. W dzisiejszą niedzielę przypada Dzień modlitw i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Zbiórką do puszek wspieramy Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie.

  2. Wszystkich parafian: dzieci, młodzież i dorosłych zachęcamy do licznego udziału w Roratach, sprawowanych w naszej parafii od poniedziałku do soboty o godz. 6.00.

  3. 8 grudnia, przypada uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. o godzinie 6.00, 10.00 i 18.00.

  4. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy rekolekcje adwentowe. Poprowadzi je o. Zbigniew Ptak, paulin z Jasnej Góry. Otoczmy rekolekcjonistę modlitwą, a przede wszystkim zadbajmy o to, by każdy z naszych najbliższych mógł wziąć w nich udział i skorzystał z sakramentu pojednania.

  5. Zachęcamy do nabywania świec Caritasu na stół wigilijny.

  6. Ofiary, które składamy z racji nabycia opłatków są przeznaczone są na utrzymanie naszych Sióstr.

  7. W najbliższą niedzielę na godzinę 9.30, duszpasterstwo nauczycieli naszej diecezji zaprasza wszystkich nauczycieli, wychowawców, pedagogów, pracowników oświaty oraz ich duszpasterzy na Adwentowy Dzień Skupienia, który odbędzie się w budynku Wyższego Seminarium Duchownego w Radomiu.

  8. Dzisiaj w „Gościu Niedzielnym” in. o tym, czy można wierzyć w Boga, nie wierząc w Kościół. Tygodnik „Niedziela” zachęca nas do szukania drogowskazów pomocnych, by żyć wiarą.
  9. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności Zbigniewa Wieczorka. Wieczny odpoczynek...