Parafia Chrystusa Króla w Radomiu - OGŁOSZENIA - III NIEDZIELA ZWYKŁA (22.01.2023)

OGŁOSZENIA - III NIEDZIELA ZWYKŁA (22.01.2023)

  1. Jutro po Mszy św. wieczornej zapraszamy na modlitewne spotkanie czcicieli św. o. Pio.

  2. Wczoraj był Dzień Babci, a dzisiaj Dzień Dziadka. Pamiętajmy i módlmy się za naszych kochanych dziadków, tych żyjących i tych, którzy już odeszli do domu Ojca. Niech naszym podziękowaniem będzie modlitwa, ofiarowana Komunia św. i serdeczna pamięć.

  3. Za tydzień, w niedzielę 29 stycznia będziemy gościć w naszej Parafii Martę Przybyłę, która podzieli się swoim świadectwem nawrócenia i działania Matki Bożej w jej życiu. Będzie to jednocześnie przygotowanie dla tych z nas, którzy będą chcieli przeżyć rekolekcje indywidualne “Oddanie 33”, prowadzące do oddania życia Maryi. Będzie możliwość nabycia materiałów rekolekcyjnych i książek ze świadectwem.

  4. Za tydzień w niedzielę 29 stycznia, o godz. 19.00 w kościele odbędzie się spotkanie dla Rodziców dzieci z klas III (komunijnych) oraz klas IV (rocznicowych).

  5. W maju nasza Parafia organizuje pielgrzymkę samolotową z Radomia do wielu wspaniałych miejsc we Włoszech. Nawiedzimy m. in. sanktuarium św. Rity w Casci i Asyż – miasto św. Franciszka i św. Klary. Program pielgrzymki znajdziemy na stronie parafialnej i w gablocie. Więcej informacji u ks. Marcina.

  6. Dziś w Gościu Niedzielnym” polecamy szczególnie artykuły o kandydatce na ołtarze Helenie Kmieć, która swoim życiem pokazała i nadal pokazuje młodym, że jest dla nich miejsce w Kościele. Tygodnik Niedziela” pomaga nam jak przekazywać wiarę dzisiaj, czyli w czasach, które wydały wierze otwartą wojnę. W najnowszym Małym Gościu” dzieci znajdą modlitwę za babcię i dziadka. Zapraszamy do lektury.

  7. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Z serca pragniemy Wam bardzo gorąco podziękować za miłe i pełne serdeczności przyjęcie. Za wspólną modlitwę, złożone ofiary, za zaufanie – Bóg Wam zapłać.

  8. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności Krystynę Czerwonkę i Stanisława Kokoszę. Wieczny odpoczynek…