Parafia Chrystusa Króla w Radomiu - OGŁOSZENIA - XIII NIEDZIELA ZWYKŁA (02.07.2023)

OGŁOSZENIA - XIII NIEDZIELA ZWYKŁA (02.07.2023)

  1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. W czwartek dziękujemy za dar Eucharystii i kapłaństwa, prosimy o nowe i święte powołania do pracy w Pańskiej Winnicy, także z naszej wspólnoty parafialnej. W piątek spowiedź od godz. 17.00.

  2. Codzienna Eucharystia o 7.00 i 18.00.

  3. W czasie wakacji w dni powszednie prosimy o korzystanie z sakramentu pokuty przed Mszą św.

  4. Wypominki w poniedziałek i we wtorek o 17.30.

  5. 31 lipca w Czaplinku rusza Przystanek Jezus. W kilku słowach można powiedzieć tak: To Kościół żywy, młody, świeży, który nie ma ścian, który wychodzi z Ewangelią do ludzi i nie ma oporów przed wykorzystywaniem różnych środków do ewangelizacji, łącznie z myciem nóg, bo i ten Jezusowy gest czynią ewangelizatorzy Przystanku Jezus. W ostatnich dwóch latach gościliśmy w naszej Parafii członków ewangelizacyjnej Wspólnoty św. Tymoteusza (organizatora Przystanku Jezus), którzy dzielili się z nami Ewangelią i poprowadzili rekolekcje przed Jubileuszem 40-lecia naszej Parafii. Jeśli ktoś chciałby podjąć się modlitwy za ewangelizatorów i zostać „duchowym przystankowiczem” lub wesprzeć ofiarą do puszki organizację tego dzieła, będzie można to zrobić za tydzień w niedzielę 9 lipca, po wszystkich Mszach św. przed kościołem (ofiarę będzie można również złożyć za pomocą BLIKa). Niech to będzie nasza inwestycja w rozsiewanie nadziei, którą każdemu człowiekowi przynosi Jezus. Wszelkie informacje znajdziecie na stronie przystanekjezus.pl oraz u ks. Piotra. Dziękujemy i zapraszamy!

  6. Dzisiaj w Gościu Niedzielnym” polecamy artykuł o licznych formach pomocy Kościoła matkom w potrzebie.  Tygodnik Niedziela” odpowiada na pytanie – „Czy wierzący może wziąć odwet” oraz “jaki jest ostatni wielki wynalazek człowieka?” Jest również wakacyjne wydanie Misyjne drogi”. Tym razem poświęcony jest rodzinom zaangażowanym w działalność misyjną na wszystkich kontynentach.

  7. W minionym tygodniu odszedł do Domu Ojca Grzegorz Kilian. Wieczny odpoczynek…