Parafia Chrystusa Króla w Radomiu - OGŁOSZENIA - XIV NIEDZIELA ZWYKŁA (09.07.2023)

OGŁOSZENIA - XIV NIEDZIELA ZWYKŁA (09.07.2023)

  1. Wakacje to sprzyjający czas na odpoczynek, ale również na ożywienie swoich relacji z Panem Bogiem. Msze św. są sprawowane codziennie o 7.00 i 18.00. Z sakramentu pokuty i pojednania można skorzystać przed każdą Mszą św. Gorąco zachęcamy.

  2. W czwartek 13 lipca, zapraszamy po Mszy św. wieczornej na procesję fatimską.

  3. W poniedziałek, za tydzień 17 lipca, wyrusza autokarowa pielgrzymka do Matki Bożej Saletyńskiej w Dębowcu. Wyjazd o godz. 8.00.

  4. Dzisiaj po każdej Mszy Świętej można wesprzeć ofiarą do puszki lub poprzez płatność elektroniczną organizację Przystanku Jezus – ogólnopolskiej inicjatywy ewangelizacyjnej, która zaczyna się 31 lipca w Czaplinku. Na chętnych będzie czekała również lista, na którą będzie się można zapisać, aby otoczyć modlitwą konkretnego ewangelizatora w czasie trwania ewangelizacji na Pol’and’Rock Festival. Szczegóły u ks. Piotra oraz na stronie www.przystanekjezus.pl. Gorąco zachęcamy i dziękujemy za złożone ofiary.

  5. Dzisiaj w Gościu Niedzielnym” polecamy wywiad z Pawłem Kęską, autorem książki „Zawsze głosiłem prawdę”, zawierającej nieznane do tej pory, po raz pierwszy publikowane wypowiedzi bł. ks. Jerzego Popiełuszki. W tygodniku Niedziela przeczytamy jakie są konsekwencje apostazji spowodowanej kryzysem wiary i jakie są możliwości powrotu do Kościoła katolickiego?