Parafia Chrystusa Króla w Radomiu - OGŁOSZENIA - XV NIEDZIELA ZWYKŁA (16.07.2023)

OGŁOSZENIA - XV NIEDZIELA ZWYKŁA (16.07.2023)

  1. Pamiętajmy o właściwym wykorzystaniu podarowanego nam czasu wakacji. To nie jest czas wolny od przykazań Bożych i kościelnych! Niech sprzyja pogłębieniu naszych relacji z Bogiem, umocnieniu wiary, nawróceniu. Temu właśnie służy każda niedzielna Eucharystia. Nie rezygnujmy z tego najcenniejszego realnego spotkania z Panem Jezusem.

  2. W przyszłą niedzielę w naszej parafii pobłogosławimy pojazdy mechaniczne i rowery. Niech ta modlitwa nie ogranicza się do jednego dnia w roku. Niech nam nigdy nie zabraknie rozsądku i wyobraźni na drodze. Błogosławieństwo kierowców, samochodów i innych pojazdów w naszej parafii będzie miało miejsce po każdej Mszy Świętej – już dziś serdecznie zapraszamy! A wrzucając dobrowolną ofiarę wspieramy Akcję św. Krzysztof – 1 grosz za 1 km na środki transportu dla misjonarzy.

  3. Dzisiaj w Gościu Niedzielnym” polecamy reportaż z podróży na Ukrainę kard. Konrada Krajewskiego. W tygodniku Niedziela” polecamy niezwykłą historię Karola de Foucauld, przewodnika ludzi zagubionych i patrona survivalowców.