Parafia Chrystusa Króla w Radomiu - OGŁOSZENIA - UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO (12.05.2024)

OGŁOSZENIA - UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO (12.05.2024)

  1. Wczoraj dzieci z dwóch klas trzecich przystąpiły do I Komunii Świętej. Otaczajmy te dzieci i ich rodziców naszymi modlitwami, by przez całe życie wiernie trwały przy Chrystusie, Jedynym Zbawicielu człowieka. Dwie kolejne klasy, w najbliższy piątek o 17.00 wraz ze swymi rodzinami przystąpią do sakramentu pokuty i pojednania, a w sobotę do I Komunii Św.

  2. Jutro przypada rocznica pierwszego objawienia fatimskiego i 43. rocznica zamachu na Świętego Jana Pawła II. To dzień wspomnienia Najświętszej Maryi Panny Fatimskiej. Po Mszy Św. wieczornej zapraszamy na pierwszą w tym roku procesję różańcową.

  3. W przyszłą niedzielę gościmy misjonarza z Afryki, ks. Mirosława Bujaka. Zechciejmy otworzyć się na dar jego wiary i misyjnego doświadczenia, a ze swej strony złóżmy mu dar modlitwy i hojnej ofiary.

  4. Dzisiaj w „Gościu Niedzielnym” ciekawy artykuł o objawieniach fatimskich, demaskujący przekłamania i mity pojawiąjące się w związku z objawieniami oraz wywiad z bp. Arturem Ważnym o tym, że wielu ludzi Kościoła chce jego oczyszczenia. W tygodniku „Niedziela” znajdziemy artykuł pt. „Dźwięki Boga” o potrzebie słuchania Słowa Bożego, a także wyjaśnienie, co oznacza „Wniebowstąpienie”. Tygodnik „Niedziela” przedstawia szereg artykułów o powracającej cenzurze i atakach na wolność słowa. Jest także do nabycia dwumiesięcznik „Misyjne drogi”. Zachęcamy do lektury.