Parafia Chrystusa Króla w Radomiu - OGŁOSZENIA - X NIEDZIELA ZWYKŁA (09.06.2024)

OGŁOSZENIA - X NIEDZIELA ZWYKŁA (09.06.2024)

  1. Przeżywamy czerwiec – miesiąc poświęcony Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. On codziennie na nas czeka podczas każdej Mszy Świętej i czerwcowego nabożeństwa o godz. 17.30.

  2. W czwartek, 13 czerwca, zapraszamy po Mszy Św. wieczornej na procesję fatimską.

  3. W niedzielę, 16 czerwca, po raz kolejny ulicami Radomia przejdzie Marsz dla Życia i Rodziny. Ta inicjatywa ma na celu ukazanie piękna małżeństwa i rodziny oraz wartości życia ludzkiego. Pokażmy, jak wielką wartością jest dla nas rodzina. Niech będzie to radosne święto i manifestacja szczęśliwych rodzin naszej diecezji i miasta. Marsz poprzedzi tradycyjnie Msza święta w radomskiej Farze. Rozpocznie się ona o godzinie 15.00. Tuż po niej Marsz dla Życia i Rodziny wyruszy z ul. Rwańskiej. Serdecznie zapraszamy.
  4. Dzisiaj w „Gościu Niedzielnym” piszemy o kultach Serca Jezusa i Serca Maryi. Dostępna jest także „Historia Kościoła”, w której można przeczytać m. in. o tym, czy św. Piotr naprawdę przebywał w Rzymie oraz jak wyglądało życie religijne podczas powstania warszawskiego. Tygodnik „Niedziela” zaprasza nas do zastanowienia się nad jakością swojej wiary, a czterech proboszczów z różnych stron Polski opowiada o blaskach i cieniach swojej posługi. Tygodnik „Idziemy” przypomina na początku wakacji i upałów - w co mamy ubierać się idąc na Mszę Św.?

  5. W minionym tygodniu odeszła do Domu Ojca – Helena Machel. Wieczny odpoczynek…