Parafia Chrystusa Króla w Radomiu - OGŁOSZENIA - XI NIEDZIELA ZWYKŁA (16.06.2024)

OGŁOSZENIA - XI NIEDZIELA ZWYKŁA (16.06.2024)

  1. Dzisiaj ulicami Radomia przejdzie Marsz dla Życia i Rodziny. Weźmy udział i pokażmy, jak wielką wartością jest dla nas rodzina. Msza Św. w radomskiej Farze o godz. 15.00. Tuż po niej Marsz dla Życia i Rodziny wyruszy z ul. Rwańskiej. Serdecznie zapraszamy.

  2. Jak ważne jest, by umieć dziękować. Pragniemy zakończyć cały rok szkolny z Panem Bogiem dziękując Mu za Jego łaski. I dlatego we wtorek o godz.16.30 spowiedź św. Zapraszamy dzieci szkolne i młodzież przystępującą w czwartek do sakramentu bierzmowania.

  3. W piątek o godz. 8.00 Msza Św. na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego oraz na początek wakacji.

  4. Wszystkie wspólnoty i grupy parafialne zapraszamy w środę na Mszę Św. o godz. 18.00, by wspólnie podziękować za miniony rok formacji.

  5. W październiku nasza Parafia organizuje pielgrzymkę do Medjugorie, Sarajewa i Mostaru. Szczegóły w gablocie i na stronie parafialnej.

  6. Duszpasterstwo Akademickie wraz z KSM-em zapraszają w piątek 21 czerwca o godz. 19.00 do kościoła garnizonowego na „Wieczór z Jezusem”.

  7. Dzisiaj w „Gościu Niedzielnym” polecamy artykuł pt. „Mali ambasadorzy wielkiego miłosierdzia”, czyli jak Polacy wspierają hospicjum w Wilnie. Tygodnik „Niedziela” podejmuje bardzo aktualny problem próbując odpowiedzieć na pytanie - czy czeka nas katolickie podziemie? Dlaczego ludziom wierzącym odbiera się głos? Tygodnik „Idziemy” zachęca nas do przychodzenia i uczestnictwa we Mszy Św. całymi rodzinami, gdyż wtedy spływa taka ilość łask, że szkoda pozbawić własne dzieci takiego dobra. W najnowszym numerze „Małego Gościa” specjalny dodatek na Euro 2024.