Parafia Chrystusa Króla w Radomiu - OGŁOSZENIA - XIV NIEDZIELA ZWYKŁA (07.07.2024)

OGŁOSZENIA - XIV NIEDZIELA ZWYKŁA (07.07.2024)

  1. Wypominki w poniedziałek i we wtorek o 17.30. W czasie wakacji korzystajmy ze spowiedzi przed Mszą św.

  2. W sobotę, 13 lipca po Mszy Świętej o godz. 18.00 odbędzie się kolejna procesja fatimska. Weźmy ze sobą świece. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

  3. Jest szansa, że przy naszej Szkole Podstawowej nr 24 powstanie miasteczko rowerowe, ale to zależy od NAS. Gorąco więc zachęcamy do zagłosowania na budżet obywatelski 2025, gdzie trzeba wybrać projekt nr 250 i przyznać 3 punkty. Dziś ostatni dzień głosowania.

  4. Dziś o godz. 19.00 odbędzie się Wieczór Uwielbienia z Przystankiem Jezus. Świadectwo, śpiew, modlitwa uwielbienia. Dziś po każdej Mszy Świętej będziemy mogli wesprzeć jałmużną organizację tegorocznego Przystanku Jezus. To inicjatywa, podczas której od 24 lat ludzie - często niewierzący – doświadczają spotkania z Jezusem oraz nawrócenia, dzięki posłudze ewangelizatorów z Polski i zagranicy. Możemy wesprzeć ewangelizatorów naszą modlitwą dołączając do grupy Duchowych Przystankowiczów oraz ofiarą do puszki. Wszystkich Dobroczyńców Przystanku Jezus polecamy w każdą środę podczas Eucharystii. Bardzo gorąco zapraszamy i zachęcamy do wsparcia.

  5. Dzisiaj w „Gościu Niedzielnym” kulisy sporu o wystawę w Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku, a w radomskim dodatku „Gościa” przeczytamy wywiad z ks. Piotrem o ewangelizacji podczas Przystanku Jezus. Tygodnik „Niedziela” ukazuje piękno podróżowania i podaje propozycje na wakacyjne wyjazdy. W tygodniku „Idziemy” przeczytamy ciekawy wywiad pt. „Małżeństwo do odkrycia”. Zachęcamy do lektury.

  6. W minionym tygodniu do wieczności przeszli: Jan Zakrzewski i Marian Tadej. Wieczny odpoczynek…